KONST / Litografier / Litografier 13555524
nr 1355 5524
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Litografier, 2 st, Signerad, numrerad 40-opplaga, daterad 1990, oramade lösa blad, bladets mått: 46x63 & 63z42
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:59:34
300 kr
350 kr
19 okt
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko